Jak wybrać najlepszy krem antycellulitowy dla mnie?

Na rynku jest tak wiele kremów antycellulitowych. Każda z nich obiecuje Ci, że mogą pomóc Ci zredukować cellulit oraz zapewnić gładką i jędrną skórę. Który z tych kremów jest dla mnie najlepszy? Niestety, to pytanie ma mglistą koncepcję i niejasne odpowiedzi. Ogólnie rzecz biorąc, trudno jest określić, które spośród tych wysokiej jakości kremów antycellulitowych są rzeczywiście skuteczne w redukcji cellulitu.

 

Odpowiedź jest właściwie prosta. Bardzo trudno powiedzieć, który krem antycellulitowy jest najlepszy, jeśli sama nie wiesz, czym jest cellulit. Jest to problem skórny, który występuje z kilku powodów. Po pierwsze, cellulit cellulit na brzuchu jest uwięziony głęboko w naszym ciele. Z tego powodu cellulit cellulit na brzuchu nie jest łatwo widoczny na powierzchni.

 

Jak więc pojawia się cellulit? Jak wspomniano powyżej, cellulit pojawia się, gdy skóra staje się luźna i obwisła. Kolejnym czynnikiem jest to, że cellulit jest widoczny nie tylko na powierzchni. Czasami cellulit może znajdować się dość głęboko w skórze. Złą rzeczą jest to, że im bardziej cellulit jest głęboko w skórze, tym bardziej jesteś podatny na zmarszczki i wiotczenie.

 

Teraz, gdy mam niejasną definicję cellulitu, pozwól, że przejdę dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. W rzeczywistości słowo „cellulit” pochodzi od greckich słów: klukastos (grubość) i klipra (problem). Oznacza to, że skóra składa się w rzeczywistości z dwóch warstw: górna jest jędrna i cienka, a dolna jest grubsza i ma tendencję do łatwego gromadzenia tłuszczu. Tak więc, jak widać, wygląd cellulitu jest w rzeczywistości kombinacją tych dwóch.

 

Jak wspomniano powyżej, w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę rzeczy, które wpływają na wygląd cellulitu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wybrać dla mnie najlepszy krem antycellulitowy, jest to prawdopodobnie najłatwiejsza część procesu. Musisz tylko skupić się na rzeczach, które wpływają na gromadzenie się tłuszczu w skórze. Na przykład powinieneś wiedzieć, że nadwaga i/lub brak aktywności fizycznej zwiększy poziom toksyn w twoim ciele. To spowoduje, że toksyny dostaną się do krwioobiegu.

 

Gdy toksyny przechodzą przez krwioobieg, gromadzą się w komórkach tłuszczowych twojego ciała. Te komórki tłuszczowe są w rzeczywistości obszarami magazynowania tych toksyn i potrzeba dużo energii, aby je wypełnić. Dlatego w momencie, gdy przybierzesz na wadze, kiedy Twoja skóra zacznie się marszczyć, najprawdopodobniej zauważysz wzrost cellulitu. Problem, z którym spotyka się większość ludzi, polega na tym, że nie rozumieją, że kiedy przybierają na wadze, ich metabolizm zwalnia.

 

Gdy metabolizm zwalnia, komórki tłuszczowe, które kiedyś były wypełnione toksynami, zaczynają się kurczyć. Gdy się kurczą, stają się bardziej jędrne. Jak już prawdopodobnie możesz się domyślać, jest to dokładnie to, czego nie chcesz, aby się wydarzyło. Jeśli więc zastanawiasz się, jak wybrać dla mnie najlepszy krem antycellulitowy, radzę poszukać składników, które pomogą ponownie pobudzić Twój metabolizm.

 

Jeśli chodzi o resztę z nas, musimy upewnić się, że używamy właściwych produktów. Aby ułatwić Ci ten proces, wystarczy spojrzeć na listę składników dowolnego kremu antycellulitowego, który Cię interesuje. Najprawdopodobniej będziesz zaskoczony, jak wiele jest różnych składników! Jeśli znalazłeś jeden produkt, który zawiera wszystkie wymienione powyżej składniki, to znalazłeś dla mnie najlepszy krem antycellulitowy. Będziesz mógł zobaczyć wyniki niemal natychmiast.